Окупанти втратили винищувач Су-30СМ поблизу Зміїного: пілотів не знайшли

Оккупанты потеряли истребитель Су-30СМ возле Змеиного: пилотов найти не удалось

Ілюстративне фото: Росія могла втратити Су-30СМ (Міноборони РФ)

Поблизу острова Зміїний зафіксовано ймовірне падіння російського винищувача Су-30СМ. З ворогом було втрачено зв’язок із екіпажем.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на дані Військово-морських сил ЗСУ у Telegram.

За інформацією розвідки ВМС, було здійснено радіоперехоплення, яке підтвердило зникнення зв’язку з Су-30СМ під час виконання завдання на південний схід від острова Зміїний.

"Воздушное судно, вероятно, упало по неустановленным причинам" («Повітряне судно, ймовірно, впало з невстановлених причин»), – уточнили українські військові.

Наразі російські сили проводять пошуково-рятувальну операцію. У морі виявили уламки літака, але пілотів знайти не вдалося.

Довідка:

Су-30СМ – це російський двомісний багатоцільовий важкий винищувач четвертого покоління, призначений для встановлення переваги у повітрі та знищення повітряних, наземних і надводних цілей.

Літак оснащено двома турбореактивними двигунами з керованим вектором тяги. Максимальна швидкість – 2125 км/год, практична стеля – 17 300 метрів, бойовий радіус – 1500 км, а максимальна злітна маса – 34 500 кг.

Вартість одного Су-30СМ оцінюється приблизно у 50 мільйонів доларів.

Джерело

Новини Запоріжжя