Дрон Vampire доправив гуманітарку жителям затопленого лівого берега Херсонщини: щемливе відео

Дрон Vampire доставил гуманитарку жителям затопленного левого берега Херсонщины: щемящее видео

Російські терористи після того, які підірвали Каховську ГЕС, відмовились допомагати жителям окупованого лівого берега Херсонщини, а тому ЗСУ будь-якими методами намагаються врятувати людські життя. Віцепрем'єр-міністр, міністр цифрової трансформації Михайло Федоров показав, як ударний дрон Vampire доправляє гуманітарну допомогу українцям, які живуть в окупації.

Про це він написав на своєму телеграм-каналі.

Михайло Федоров опублікував відео роботи українського ударного дрона Vampire, який раніше нищив ворога на фронті. Тепер ЗСУ за допомогою сучасної техніки допомагають жителям окупованого лівого берега Херсонщини. Росіяни, вчинивши теракт на Каховській ГЕС кинули українців напризволяще у підтоплених регіонах.

"Ексклюзивні кадри з тимчасово окупованого лівого берега Дніпра. Росіяни не евакуюють місцевих із затоплених районів та не дають зробити це Україні. Але на допомогу приходять технології. Український ударний дрон Vampire, який раніше знищував ворога, доставляє гуманітарну допомогу українцям в окупації. Україна щодня бореться за життя людей, які опинилися в пастці", — написав Федоров. 

https://tsn.ua/ato/dron-vampire-dopraviv-gumanitarku-zhitelyam-zatoplenogo-livogo-berega-hersonschini-schemlive-video-2350354.html

 

Джерело

Корисний сайт для мешканців міста Запоріжжя