
Фото: Лише в одному регіоні буде сухо: на Україну чекають "лайт-тропіки" з дощами та +28 (Getty Images)
У п’ятницю, 5 червня, в Україні збережеться по-літньому тепла погода. Водночас у більшості регіонів прогнозуються короткочасні дощі та грози, тоді як у частині областей опадів практично не очікується.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прогноз синоптикині Наталки Діденко та Українського гідрометеорологічного центру.
Температура повітря
Упродовж дня стовпчики термометрів у більшості областей піднімуться до +23…+26 градусів. Найтепліше буде на півдні країни, де температура місцями сягатиме +28 градусів.
У Києві вдень прогнозують близько +25 градусів, а вночі температура становитиме +13…+15.
Дощі та грози
Нестійка погода очікується майже по всій території країни. Короткочасні дощі та місцями грози можливі в більшості областей.
Водночас без істотних опадів залишаться південні регіони та окремі райони центральної частини України, які простягаються від Київщини у південному напрямку.
У столиці синоптики не прогнозують сильних опадів. Протягом дня можливий лише невеликий короткочасний дощ у деяких районах міста.
Вітер і туман
Вітер буде південно-східного напрямку зі швидкістю 5–10 метрів за секунду.
У нічні та ранкові години на Закарпатті, Прикарпатті, а також у південних і північно-східних областях місцями утворюватиметься туман, що може ускладнити видимість на дорогах.
🟦 Команда РІА Південь працює, щоб ви знали правду.
Ми щодня збираємо важливі новини про Запоріжжя та окуповані території, спростовуємо фейки російської пропаганди, розповідаємо про проблеми ВПО та допомагаємо їх вирішити.
Якщо наша робота важлива для вас — підтримайте редакцію донатом.
Підтримати редакцію
Джерело
