
Спалений автомобіль ВАЗ, який, за даними слідства, підпалив 40-річний житель Запоріжжя. ГУНП в Запорізькій області
У Запоріжжі затримали 40-річного чоловіка, якого підозрюють у підпалі автомобіля знайомого своєї доньки. За даними слідства, причиною стали неприязні стосунки батька дівчини із хлопцем.
Про це сьогодні, 6 серпня, повідомили в ГУНП в Запорізькій області.
Зазначають, що 4 серпня, до поліції надійшло повідомлення про загоряння автомобіля ВАЗ. Пожежа сталася у Шевченківському районі.
«У ході першочергових слідчих дій поліцейські встановили, що до підпалу причетний 40-річний місцевий житель. Через неприязні стосунки зі знайомим своєї доньки він придбав ацетоновмісну рідину, облив нею автомобіль, яким користувався юнак, та підпалив його», — повідомили в поліції.

Спалений автомобіль ВАЗ, який, за даними слідства, підпалив 40-річний житель Запоріжжя. ГУНП в Запорізькій області
Правоохоронці опитали потерпілого та свідків, переглянули записи з камер відеоспостереження, а також зібрали докази, які, за даними слідства, підтверджують причетність чоловіка до підпалу.
Фігуранта затримали та повідомили йому про підозру за ч. 2 ст. 194 ККУ — умисне знищення або пошкодження майна.
У разі доведення провини йому загрожує до 10 років позбавлення волі.
