Виконувачем обов’язків голови Мінкульту став перший заступник міністра Ростислав Карандєєв

Виконувачем обов'язків голови Мінкульту став перший заступник міністра Ростислав Карандєєв -

Виконувачем обов’язків голови Мінкульту став перший заступник міністра Ростислав Карандєєв — фото: facebook.com/karandieiev

Таке рішення ухвалив Кабмін.

Як повідомляє «Страна.ua», після скандалів останніх місяців посада Міністра культури дуже чутлива і небезпечна, а значить знайти відразу кандидатуру складно. Тому роль маловідомого технічного чиновника на правах виконуючого обов’язки спочатку всіх влаштовує. Але, можливо, в останній момент все зміниться, тому що процес переговорів вічний.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Як повідомляв раніше нардеп від партії «Голос» Ярослав Железняк, питання призначення нового міністра культури сьогодні не стоїть у порядку денному, і скоріш за все, не буде на цьому тижні. 

Нагадаємо, раніше Міністр культури та інформаційної політики України Олесандр Ткаченко після хвилі критики подав заяву на звільнення за власним бажанням. Таке рішення чиновник прийняв через хвилю непорозуміння щодо важливості культури під час війни. 

Однак у фракції «Слуга народу» кажуть, що Ткаченко і після відставки залишиться в команді президента і продовжить займатися телемарафоном «Єдині новини».

Джерело

Корисний сайт для мешканців міста Запоріжжя