Новини

21.02.2017

Сьогодні голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак взяв участь у засіданні координаційної наради керівників правоохоронних органів області. Головною темою цієї наради став стан протидії злочинності, у тому числі її організованим формам та з ознаками корупції, профілактики вчинення кримінальних правопорушень.

20.02.2017

Сьогодні члени робочої групи, яка розробляє порядок та механізми використання коштів депутатського фонду, зібрались на чергове засідання, щоб розглянути корективи до Програми сприяння виконанню депутатських повноважень депутатами Запорізької обласної ради на 2017 – 2020 роки.

20.02.2017

Сьогодні на Майдані Героїв вшанували подвиг Небесної Сотні – полеглих на Майдані у вогні Революції Гідності українців, які виступили проти пригноблення українського народу і єдності й незалежності української держави.

У хвилини скорботи разом із запоріжцями згадували славних Героїв  керівники і депутати Запорізької обласної ради.

20.02.2017

Питання створення об’єднаних територіальних громад в Михайлівському районі області вирішувалось на рівні засідання постійної комісії з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою Запорізької обласної ради.

20.02.2017

Лютий 2014 назавжди змінив Україну. Докорінні зміни стались і на рівні Запорізької області. Завдяки Героям Революції гідності, наш регіон отримав новий імпульс для розвитку. Депутатський корпус Запорізької обласної ради VII скликання, який прийшов на хвилі революційних подій, став до роботи з величезною повагою до подвигу Героїв Небесної Сотні. Абсолютна більшість депутатів працює за принципом: зберегти та примножити ті надбання, за які віддали свої життя більше сотні українських патріотів.

17.02.2017

Заступник голови Запорізької обласної ради Владислав Марченко побував із робочою поїздкою в комунальній установі «Запорізька обласна клінічна лікарня» Запорізької обласної ради.

Сьогодні цей заклад є флагманом охорони здоров’я нашої області. У свою чергу, це наділяє колектив лікарні значною відповідальністю і обов’язками.

17.02.2017

20 лютого відбудеться засідання «круглого столу» на тему «Регіональний розвиток: виклики і інструменти для політичних партій»

В програмі:

10.00

 

Прес-конфереція

Реєстрація учасників

17.02.2017

На відзначення Міжнародного дня дарування книг, який відзначається у світі 14 лютого, співробітники комунального закладу «Запорізька обласна бібліотека для дітей «Юний читач» Запорізької обласної ради запросили до себе в гості вихованців Запорізького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

Діти були у захваті від просторих читальних залів, яскравих книжок та журналів, бібліотечної картинної галереї, настільних ігор, м’яких іграшок і просто від атмосфери затишку та спокою.

17.02.2017

Голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак сьогодні перебуває у м. Києві, де бере участь у з’їзді Української асоціації районних та обласних рад. Захід покликаний вирішити як організаційні питання діяльності об’єднання, так і визначити подальші вектори роботи.

17.02.2017

Обрані в липні 2016 року Запорізькою обласною радою представники від громадськості до складу поліцейської комісії Головного управління Національної поліції в Запорізькій області Віктор Нестеренко та Микола Зінченко відзначають перші результати роботи комісії.

Нагадаємо, поліцейська комісія - новий правовий інститут, аналогів якого в законодавстві, що регулювало раніше проходження служби особами рядового та начальницького складу органів внутрішніх справ, не було. Він з’явився з прийняттям Закону України «Про Національну поліцію».

Сторінки