Новини Запорізької обласної ради

15.12.2017

15 грудня професійне свято відзначають працівники суду. Голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак привітав працівників судової гілки влади, відвідавши урочисті заходи в апеляційному, господарському та окружному адміністративному судах Запорізької області. 

15.12.2017

В Запоріжжі відбулась семінар-нарада директорів регіональних центрів фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх». Під час проведення заходу його учасники  підвели підсумки роботи обласного та регіональних центрів на протязі року; обговорили план роботи та календар спортивно-масових заходів на 2018 рік; проблеми та перспективи діяльності центрів ФЗН «Спорт для всіх»; підготовки щодо річної звітності регіональних центрів та обмінялись досвідом у реалізації фізкультурно-оздоровчих заходів ЦФЗН «Спорт для всіх».

15.12.2017

Обласний методичний центр культури і мистецтва провів на базі  Запорізької обласної універсальної наукової бібліотеки обласний інформаційно-методичний день для спеціалістів відділів культури міських рад, райдержадміністрацій та об'єднаних територіальних громад, керівників міських і районних установ культури клубного типу, базових будинків культури і центрів об'єднаних територіальних громад, фахівців методичних структур області за темою «Річна звітність клубних закладів області за 2017 рік», в якому взяли участь 62 працівники культури з 2 міст області, 14 районів, 15 об'єд

14.12.2017

Ключі від 5 автомобілів швидкої допомоги та 21 одиниці комунальної техніки (сміттєвозів та вакуумних машин) представникам місцевих громад вручили сьогодні, в присутності керівництва області та народних депутатів, біля виставкового центру «Козак-Палац».

Попри туман і сиру погоду, на майданчику панував святковий настрій, адже, як говорили голови об’єднаних територіальних громад та селищ, техніка – довгоочікувана. За кошти обласного бюджету вона купувалася, власне, за заявками місцевих громад.

14.12.2017

Мітинг-реквієм з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС зібрав ліквідаторів, їх рідних та десятки запоріжців біля майбутнього пам’ятнику ліквідаторам на Вознесенівському узвозі.

Слова пошани від голови Запорізької обласної ради та депутатського корпусу облради висловив керуючий справами виконавчого апарату облради Володимир Подорожко:

14.12.2017

«Програма сприяння виконанню депутатських повноважень депутатами Запорізької обласної ради», прийнята Запорізькою обласною радою в квітні 2017 року, довела свою ефективність. За рахунок ініціатив депутатів і виділення коштів (по 700 тис. грн. на кожного депутата) цього року в Запорізькій області реалізовано сотні інфраструктурних проектів. Один з них – благоустрій шкільного подвір’я на території ліцею «Логос» у Вознесенівському районі Запоріжжя.

13.12.2017

Представники Національного агентства з питань запобігання корупції Ольга Штогрін та Максим Солоненко провели семінар-тренінг щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, а також інших обмежень та зобов’язань, передбачених Законом України «Про запобігання корупції».

13.12.2017

Станом на 01.12.2017 до обласного бюджету надійшло 4 267 248,16 грн. плати за оренду цілісних майнових комплексів та майна спільної власності.

Затверджений сесією обласної ради план на січень-листопад 2017 року з плати за оренду цілісних майнових комплексів та майна спільної власності у обсязі 3 347 333,00 грн. виконаний на 127,5 відсотка. За інформацією начальника управління юридичного забезпечення діяльності ради виконавчого апарату Запорізької обласної ради Єгора Мороза, перевиконання плану становить 919 915,16 грн.

12.12.2017

Запорізьким регіональним відділенням  Асоціації міст України в рамках проекту ПРОМІС за підтримки постійної комісії з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою Запорізької обласної ради проведено круглий стіл «Досвід створення інституцій місцевого розвитку (агенції місцевого економічного розвитку, інститути міста і т.д.)».

12.12.2017

Учасників змагань з усієї України привітав голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак.

Відкритий турнір з дзюдо на призи президента Запорізької обласної федерації дзюдо Еріха Барца зібрав у палаці спорту «Запоріжалюмінбуд» майже 400 юних спортсменів з Київської, Волинської, Полтавської, Харківської, Сумської, Хмельницької, Донецької, Кіровоградської, Львівської, Дніпропетровської, Херсонської, Івано-Франківської, Черкаської, Одеської  областей  та м. Київ.

Сторінки