Новини Запорізької обласної ради

18.10.2017

Із відкриттям нового офісу запоріжців та працівників центру привітав голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак.

Він побував на урочистостях з цієї нагоди, ознайомився з рівнем надання послуг та поділився, що подібні центри до кінця року з’являться в Токмаку та Енергодарі Запорізької області.

18.10.2017

Громадяни Запорізької області з хвилюючими їх проблемами мають змогу напряму звертатись до депутатів Запорізької обласної ради за допомогою телефонного дзвінка за номером 0-800-503-508, що є важливим фактором оперативного вирішення питань  всіх прошарків населення.
Так, 18 жовтня відбулась пряма телефонна лінія за участі депутата  Запорізької обласної ради, голови постійної комісії з питань законності, боротьби з корупцією, регламенту, депутатської діяльності та депутатської етики, прав людини, свободи слова та інформації  Ірини Вишнякової.

18.10.2017

Відсьогодні у Запоріжжі розпочав роботу V Національний з’їзд фармакологів України, який проходить у Запорізькому національному медичному університеті. Для нашого міста та медичної спільноти - це знакова подія. Захід зібрав науковців з усієї України, понад 130 учасників – академіків та юних аспірантів. Вчені обговорюватимуть результати наукових досягнень українських фармакологів та актуальні питання розвитку фармакології в нашій країні.

17.10.2017

Військовослужбовці 23-го окремого мотопіхотного батальйону отримали вітання від Запорізької облради, і, зокрема, заступника голови Запорізької обласної ради Владислава Марченка.

Заступник голови відзначив: важливим є розуміння, що саме військові зберігають Україну.

17.10.2017

У середу, 18 жовтня 2017 року, відбудеться пряма "гаряча" телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме депутат Запорізької обласної ради, голова постійної комісії з питань законності, боротьби з корупцією, регламенту, депутатської діяльності та депутатської етики, прав людини, свободи слова та інформації Ірина Вишнякова.
Звертатись з 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508. Всі дзвінки безкоштовні.

14.10.2017

Сьогодні на Хортиці українців з багатьох областей України об’єднав   VIII Всеукраїнський козацький  фестиваль “Покрова на Хортиці”. Відвідав фестиваль та привітав запоріжців зі святом голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак.

Розпочалися заходи з молебню у Січовій церкві, який провів предстоятель УПЦ Київського патріархату, єпископ  Запорізький і Мелітопольский, владика Фотій. Святкова служба зібрала велику кількість мірян. Разом, вони молилися за мир в Україні.

14.10.2017

Урочистості з нагоди Дня Захисника України та дня визволення Запоріжжя від фашистських загарбників розпочалися на Алеї бойової Слави. Зранку тут відбувся урочистий мітинг. Присутні вшанували ветеранів, учасників Другої Світової війни, які захищали рідну землю від фашистської навали у 1943-му році, та привітали  військових, волонтерів і всіх українців із Днем Захисника України.

Виступаючи із вітальним словом з нагоди свята, голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак підкреслив важливість збереження зв'язку поколінь.

13.10.2017

Мітинг, присвячений 74-й річниці визволення міста Запоріжжя від нацистських загарбників та Дня захисника України, відбувся на Розумовському плацдармі.

Перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков звернувся до присутніх:

13.10.2017

Завтра Україна відзначатиме День захисника. З цим знаковим святом привітав юнаків – майбутніх захисників української держави, вихованців ліцею «Захисник» керуючий справами виконавчого апарату Запорізької обласної ради Володимир Подорожко.

13.10.2017

Сьогодні, на Алеї захисників України відбувся урочистий мітинг з нагоди державного свята – Дня захисника. В ньому взяли участь гості з різних областей країни – активісти 9-го потягу національної єдності «Труханівська Січ».  Учасників заходу привітав голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак.

Він підкреслив, що сила українського народу – в єдності, в прагненні до процвітання нашої держави.

Сторінки