Новини Запорізької обласної ради

22.04.2017

Сьогодні, 22 квітня, - День народження Героя України, відомого на весь світ металурга, нашого прославленого земляка Віталія Антоновича Сацького.

Віталій Антонович Сацький все своє життя присвятив розвитку металургійної галузі. Але найголовніша справа його життя - турбота про людей, уважне ставлення до проблем і потреб робочої людини.

21.04.2017

- Для нас важлива стабільність ситуації в Україні. У нас спільний кордон і ми розраховуємо на розвиток співпраці в різних областях. Наприклад, з 13 млн. іноземних туристів, які відвідали Україну в минулому році, 4,5 млн. туристів - це громадяни Молдови.  Нам важливо розвивати, зміцнювати співробітництво і ми готові обговорювати можливі напрямки, - про це сказав надзвичайний и Повноважній Посол Республіки Молдова в Україні Руслан Болбочан сьогодні на зустрічі з керівництвом Запорізької області.

21.04.2017

Сьогодні на території Класичного приватного університету, при вході до інституту права імені В. Сташиса урочисто відкрили меморіальну дошку на честь Героя Небесної Сотні Василя Сергієнка.

В сумну дощову мить, коли, здавалося, весь світ плаче за Героями, які віддали свої життя за Україну й українців, скорботу із рідними і друзями Василя Сергієнка розділив і керуючий справами виконавчого апарату Запорізької обласної ради Володимир Подорожко.

21.04.2017

Комунальний заклад «Запорізька обласна школа вищої спортивної майстерності» Запорізької обласної ради працює не тільки зі спортсменами найвищого ґатунку, а й надає спортивно-оздоровчі послуги організаціям, підприємствам та мешканцям Запоріжжя та області. Співробітники КЗ «ЗОШВСМ» ЗОР беруть активну участь в різноманітних заходах міста.

21.04.2017

Уже вдруге у Запоріжжі, на базі комунального закладу «Запорізьке музичне училище імені П. Майбороди» Запорізької обласної ради відбувається визначна музична подія – другий Всеукраїнський конкурс баяністів-акордеоністів «Баянне коло на Запоріжжі». Засновниками цього конкурсу виступають Міністерство культури України, департамент культури, туризму, національностей та релігій Запорізької облдержадміністрації,  Національна Всеукраїнська музична спілка й комунальні заклади «Запорізьке музичне училище ім. П.

21.04.2017

Сьогодні відбулась зустріч керівництва Запорізької області з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Болгарія в Україні Красіміром Мінчевим та з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Молдова в Україні Руслан Болбочаном. У дипломатичній зустрічі також взяли участь Голова Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Юрій Артеменко та Генеральний директор Державного підприємства «Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв» Павло Кривонос.

21.04.2017

У Запорізькій державній інженерній академії відбулось перше організаційне зібрання Регіональної експертної спільноти Всеукраїнської мережі фахівців і практиків з регіонального та місцевого розвитку «РЕГІОНЕТ» у Запорізькій області. Участь у засіданні також взяли депутати Запорізької обласної ради. А безпосередньо ініціатором цього зібрання виступила депутат облради Людмила Любім.

21.04.2017

«Флагмани освіти України», за версією Всеукраїнської акції, Запорізький колегіум №98 Запорізької міської ради Запорізької області гучно відсвяткував 30-ту річницю свого заснування.

На урочистості, присвячені «круглій» даті, в палаці культури «Орбіта» організатори зібрали ветеранів педагогічного колективу, представників учнівської спільноти всіх поколінь і навіть так звані сімейні династії – колишніх випускників та їхніх дітей, які продовжують опановувати звання в класах, де раніше навчались їхні батьки.  

20.04.2017

Шістнадцять років тому комунальний заклад «Обласний центр патріотичного виховання молоді» Запорізької обласної ради започаткував у нашому краї конкурс творчості патріотичного спрямування «Спадщина», який пропагує національні традиції, українську мову через її талановитих учасників з усієї області.

І, слідуючи цій гарній традиції, сьогодні на сцені Запорізького обласного академічного музично-драматичного театру ім. В. Магара свої таланти показали фіналісти відбіркових етапів конкурсу.

20.04.2017

Сьогодні на прямій телефонній лінії із запоріжцями спілкувався керуючий справами виконавчого апарату Запорізької обласної ради Володимир Подорожко.

Поставити запитання та повідомити про проблеми усі охочі мали можливість з 11:00 до 12:00 за номером телефону: 0-800-503-508. Захід відбувся у рамках проекту «Влада на зв’язку з громадськістю».

Сторінки