Запорізьких благодійників запрошують до участі у Національному конкурсі «Благодійна Україна»

Всеукраїнська благодійна організація «Асоціація благодійників України» шукає серед меценатів, волонтерів, культурних діячів та молоді Запорізької області найбільш достойних.

Cтарт нового етапу Національного конкурсу «Благодійна Україна - 2016» було оголошено у жовтні минулого року. Переможців визначатимуть в п’ятнадцяти колективних, трьох індивідуальних і чотирьох спеціальних номінаціях. Церемонія нагородження переможців і лауреатів пройде навесні в Києві.

Оргкомітет Національного конкурсу «Благодійна Україна» пропонує потенційним домінантам від Запорізької області взяти участь в конкурсі «Благодійна Україна - 2016». Заявки приймаються до 19 лютого 2017 року.

Додаткову інформацію про конкурс можна отримати на офіційному сайті www.blagoukraine.org або написати на електронну пошту konkurs.blago@gmail.com 

Асоціація благодійників України є засновником Національного конкурсу «Благодійна Україна», за підсумком якого кращих благодійників, волонтерів і меценатів країни, найефективніші доброчинні ініціативи відзначають унікальною нагородою «Ангелом добра». В благодійному середовищі цю нагороду неформально іменують благодійним «Оскаром». Конкурс за роки його проведення став знаковою подією у суспільному житті нашої країни. За чотири останні роки його проведення на адресу Оргкомітету надійшло понад 1500 заявок від благодійних і громадських організацій, установ та громадян. Чотири роки поспіль експерти «Зеленої книги української благодійності» називають конкурс найбільш ефективною і корисною подією для розвитку та промоції благодійності в Україні.

До Наглядової ради конкурсу входять співачка, мисткиня, журналіст і громадська діячка Анжеліка Рудницька (голова Наглядової ради), лідер гурту «Мандри» Сергій Фоменко, директор видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» Іван Малкович, співачка Марина Одольська, поет Сергій Жадан, фронтмен гурту «Антитіла» Тарас Тополя. Головою Національної експертної ради є Марина Криса, Президент Всеукраїнського благодійного фонду «Приятелі дітей».

При підготовці та проведенні Національного конкурсу «Благодійна Україна» Асоціація благодійників України традиційно співпрацює з державними органами влади. Співорганізатором конкурсу є Міністерство соціальної політики України, конкурс підтримують Міністерство освіти, і науки, Міністерство охорони здоров’я та Міністерство культури України. Постійним партнером є Державний комітет телебачення та радіомовлення України.

Дата публікації: 
14.02.2017