Запорізька облрада вшанувала пам'ять українських воїнів-інтернаціоналістів

У Запоріжжі відзначили 28 річницю виведення військ із Афганістану. До відзначення подвигу українських воїнів – інтернаціоналістів долучився заступник голови Запорізької обласної ради Владислав Марченко.

Від депутатів та голови Запорізької обласної ради Григорія Самардака до афганців та рідних воїнів, які прийшли вшанувати пам'ять тих, хто загинув під час виконання свого військового обов’язку, звернувся Владислав Марченко. 

- Сьогодні вшановуємо героїв, які відправилися в пекло воювати з душмани та орками, озброєними передовими державами світу. Пройшло багато років, й сьогодні наші хлопці також йдуть в пекло й борються з передовим озброєнням цього світу. Якщо подивитися на історію нашої країни, час від часу ми постійно в жорнах, час від часу нам доводиться вручати посмертно ордена, надавати допомогу матерям та дітям загиблих. Я вірю, що у нас не буде нових категорій, як з’явилися у 80-х роках категорія афганців, я вірю, що ми будемо вшановувати пам'ять афганців та учасників АТО, й більше нових категорій не з’явиться. Я вірю, що  ми відстоїмо нашу країну. Тому що такі герої, які йшли в пекло й без питань брали до рук зброю для виконання наказу, такі люди – це генофонд нації, й Україна ними завжди була багата. У нас немає вибору – ми побудуємо квітучу державу, - відзначив Владислав Марченко.

На церемонії покладання квітів були присутні представники обласної та міської влади, військових об’єднань, духовенства, громадських організацій та громада міста.

Дата публікації: 
15.02.2017