Запорізька облрада вшанувала героїчний подвиг військовослужбовців 93-ї бригади

На відкритті інформаційної дошки, присвяченої загиблим військовослужбовцям 93-ї окремої механізованої бригади Збройних Сил України, від Запорізької обласної ради був присутній керуючий справами виконавчого апарату облради Володимир Подорожко.

Під час виступу на заході, який зібрав представників обласної та міської влади, громадськості, учасників військових дій, рідних загиблих військовослужбовців, Володимир Подорожко вчергове згадав запоріжців, які поклали своє життя за світле майбутнє України – бійців 93-ї окремої механізованої бригади.

- З 1943 року починається історія бригади, коли вона була лише дивізією. Не зраджуючи подвигам попередників, хлопці з перших днів брали участь у військових діях на сході країни, були в «гарячих» точках. Розумію, що близьким та рідним ми не повернемо синів та чоловіків. Але наш з вами обов’язок пам’ятати кожного героя, який ціною власного життя забезпечив мир і стабільність на нашій запорізькій землі. Саме завдяки цим хлопцям, які положили життя за Україну, ми з вами можемо жити під мирним запорізьким небом, виховувати дітей та працювати, - наголосив Володимир Подорожко та висловив слова вдячності рідним за виховання справжніх синів України, які не вагаючись внесли вклад в загальну перемогу. 

 

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

Дата публікації: 
18.05.2017