«Врожай-2017»: депутати Запорізької облради вимагають прозорості у вирішенні земельних питань

Питанням агропромислового комплексу та сільськогосподарського виробництва депутати Запорізької обласної ради приділяють особливу увагу.

Під час засідання обласної робочої групи з організації проведення в області заходу «Врожай-2017», яке відбулось в Запорізькій обласній раді,  представники обласної ради, зокрема, голова постійної комісії з питань агропромислового комплексу та сільськогосподарського виробництва Катерина Луценко порушувались актуальні питання у сфері земельних відносин. Зокрема, Катерина Луценко акцентувала увагу присутніх на податкових нюансах господарювання.

- Для того, щоб захід «Врожай-2017» мав позитивний ефект, держава повинна прийняти єдину систему оподаткування на всі землі сільськогосподарського призначення. Щоб кожен гектар пашні мав однакове податкове навантаження. І взагалі, ми дуже чекаємо прийняття важливих законів у земельній сфері, - говорила Катерина Луценко. – До того ж, турбує нас і таке питання, як виділення земельних ділянок для воїнів АТО. Звичайно, це справа потрібна, але треба досконало вивчити, чому земля в Запорізькій області виділяється тим ветеранам, які проживають у Києві, Дніпрі, Полтаві і т.д., а не безпосередньо запоріжцям…

Катерина Луценко запевнила, що депутати Запорізької обласної ради завжди готові до співпраці і ще жодного разу не стояли осторонь важливих процесів у галузі сільського господарства і земельних відносин.

Також у ході засідання робочої групи було наголошено на необхідності розробки електронної карти «Врожаю-2017», яка дасть можливість оперативно і відкрито обробляти інформацію.

Що ж до новостворених громад і їхнього господарювання у земельній сфері, то учасники наради зорієнтували їх на тісну співпрацю, обмін досвідом і максимально ефективну комунікацію.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

Дата публікації: 
16.05.2017