В обласній раді відбулась зустріч з запоріжцями - воїнами-інтернаціоналістами

З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав відбулась відверта розмова керівництва обласної влади з воїнами-інтернаціоналістами та вручення нагород. Голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак розповів, що з історичної кінохроніки та військової публіцистики колись дізнався, що, наприклад,  через афганську війну пройшли  майже півмільйона солдатів і офіцерів, в тому числі українців, и ця цифра вражає.

- Ніхто не має права забувати про те, скільки випробувань випало на долю наших земляків, які виконували інтернаціональний обов'язок далеко від України. Мені розповідали ветерани, як це було: і горе втрат, і страждання від поранень, і відчай від безвиході, і радість перемоги і повернення додому.  Важливо, що ви зуміли і в мирному житті, на рідній землі зберегти бойове братерство. Ви разом долали труднощі і ніколи не стояли осторонь від життя суспільства. І якщо вже говорити відверто, то за останні десять років ви розраховували на допомогу друзів більш, ніж на допомогу держави. Давайте разом виправляти недоліки. Головне, щоб було міцним здоров`я, тому депутати обласної ради, керівництво області завжди приділяли і будуть приділяти увагу шпиталю для ветеранів, а також іншим програмам оздоровлення, які узгоджуються з представниками ваших громадських організацій, - казав Григорій Самардак на зустрічі.

Вручаючи нагороди, Григорій Самардак висловив надію на спільну працю, подякував землякам за громадську позицію і за здатність не залишати в біді рідних, друзів, країну.

- Сьогоднішнім хлопцям, які відстоюють незалежність України в зоні АТО, є у кого повчитися і мужності, і патріотизму, і військовому братерству.  Головне, що хочеться побажати кожному з вас - це міцного здоров'я, простого людського щастя, впевненості в завтрашньому дні та миру на землі, - підкреслив голова обласної ради.

Дата публікації: 
14.02.2017