В Міжнародний день дарування книг вихованці Запорізького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей побували у книжковому царстві

На відзначення Міжнародного дня дарування книг, який відзначається у світі 14 лютого, співробітники комунального закладу «Запорізька обласна бібліотека для дітей «Юний читач» Запорізької обласної ради запросили до себе в гості вихованців Запорізького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

Діти були у захваті від просторих читальних залів, яскравих книжок та журналів, бібліотечної картинної галереї, настільних ігор, м’яких іграшок і просто від атмосфери затишку та спокою.

Бібліотекарі в образах літературних героїв – Баби Яги та Мері Поппінс -  не тільки провели гостей лабіринтами свого книжкового царства, а ще й запропонували  позмагатись у казковій вікторині, переглянути лялькову виставу "Як Тигра лікував віслючка Іа", взяти участь у заняттях з арт-терапії, ставши музикантами імпровізованого оркестру та розповівши про себе та свого друга за допомогою малюнків.

А ще діти з ентузіазмом проявляли свою творчість на майстер-класі, створюючи яскраві книжкові закладинки у вигляді чайних чашок. На прощання діти отримали в подарунок від бібліотеки цікаві та барвисті дитячі книжки.

Дата публікації: 
17.02.2017