Митцям Запорізького краю вклонилися за красу і щедрість душі

Сьогодні у Запорізькому академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені В. Магара своє професійне свято відзначали люди, які до кожної дати дарують нам свято і гарний настрій, доносять красу мистецтва до сердець і бережуть національно-культурну спадщину нашого народу. Так, це свято працівників культури і майстрів народного мистецтва.

Їх – завжди натхненних і талановитих – прийшли привітати керівники області і міста. До учасників святкового зібрання звернувся керуючий справами виконавчого апарату Запорізької обласної ради Володимир Подорожко, який передав щирі слова вітань і побажань від голови Запорізької обласної ради Григорія Самардака і всього депутатського корпусу.

  • Сьогодні особливо приємно знаходитися в цьому залі на святі людей, які розділяють з нами знакові події, зберігають, розвивають і примножують духовні скарби українського народу й Запорізького краю. Ви, шановні наші працівники галузі культури, робите значний і неоціненний внесок у розвиток національної культури, своєю творчістю і наполегливістю прикрашаєте кожен день життя людей, які йдуть пліч-о-пліч з вами, - говорив Володимир Подорожко.

Галузь культури  у нашій області – це більше тисячі закладів культури. Це музеї, заповідники, театри, філармонія, школи естетичного виховання, бібліотеки, кінотеатри, установи клубного типу. Варто наголосити, що 75% із них діють у сільській місцевості. І це дійсно важливо, адже представники закладів культури на територіях несуть культуру в маси навіть у найвіддаленіших куточках нашої області.

Кращі із кращих представники галузі отримали в цей святковий день нагороди. Так, за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у збереження та розвиток театрального мистецтва України, культурне обслуговування населення Запорізької області на високому організаційно-творчому рівні, пропаганду патріотичних та духовних цінностей українського народу та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва Орденом «За заслуги перед Запорізьким краєм» третього ступеня нагороджено трудовий колектив комунального закладу «Запорізький академічний обласний український музично-драматичний театр ім. В.Г.Магара» Запорізької обласної ради. Почесними грамотами Запорізької обласної ради відзначені бібліотекар I категорії відділу обслуговування учнів 5-9 класів комунального закладу «Юний читач» Запорізької обласної ради Ірина Крівенцова, бібліотекар першої категорії відділу обслуговування учнів 5-9 класів цього закладу Валентина Махура, начальник відділу культури і туризму Токмацької районної державної адміністрації Запорізької області Алла Медведська, провідні методисти комунальної установи «Обласний методичний центр культури і мистецтва» Запорізької обласної ради Олена Нестеренко й Алла Рушинець. Подякою голови Запорізької обласної ради також відзначена комунальна установа «Обласний методичний центр культури і мистецтва» Запорізької обласної ради

  • Вітаючи вас сьогодні зі святом, ми дякуємо вам, шановні наші митці, за красиві душі. За те, що вашими руками і вашим талантом у нашому краї народилися й успішно продовжуються такі фестивалі, як «Зорепад», «Акорди Хортиці», «Січеславна», «Хортицький Кобзар», «Благофест», «Червона рута» і багато інших. Усі ці фестивалі і творчі проекти стали справжньою візитною карткою нашого краю і позиціонують Запоріжжя як культурно розвинений і гостинний край. Вклоняємося ж за ваш талант, за різнобарвність і багатство душі, за найкращі цінності, які ви передаєте землякам! Хай криниця таланту і натхнення ніколи не міліє! Нових вам ідей і успішного здійснення творчих планів, здоров’я і злагоди у колективах і родинах! – побажав Володимир Подорожко.
Дата публікації: 
07.11.2017