Масмедійники вивчали аспекти створення і повноцінного функціонування об’єднаних територіальних громад Запорізького регіону

Сьогодні у новоствореному Центрі розвитку місцевого самоврядування пройшов семінар для представників засобів масової інформації Запоріжжя на тему «Основні аспекти децентралізації».

До участі у семінарі долучилися працівники Запорізької обласної ради та працівники провідних мас-медіа регіону, які мали нагоду поспілкуватися з директором Центру розвитку місцевого самоврядування в Запорізькій області Олександром Свистуном.

Олександр Свистун розповів учасникам семінару про деякі неоднозначні моменти у процесі децентралізації. Зокрема, про недостатнє врегулювання законодавчої, нормативно-правової бази, а також про недостатнє висвітлення процесів реформування у засобах масової інформації, і, як наслідок, низьку поінформованість населення територій. Звідси директор Центру розвитку місцевого самоврядування зробив наголос на необхідності повного і компетентного висвітлення журналістами децентралізаційних процесів на територіях Запорізької області, щоб донести до кожного жителя регіону суть і переваги реформи, щоб люди не боялися стати господарями на своїй землі.

Особливу увагу Олександр Свистун звернув на те, що у Запорізькій області налагоджена командна робота в цьому напрямку. Особливо тісна взаємодія спостерігається із Запорізькою обласною радою.

У рамках семінару його учасники також розглянули джерела інформації стосовно адміністративно-територіальної реформи, діяльність об’єднаних територіальних громад в контексті залучення додаткових коштів з різноманітних міжнародних інституцій та програм міжнародної технічної допомоги та поговорили про передвиборчу ситуацію у восьми громадах Запорізької області. Так, нагадаємо, що 30 квітня у восьми громадах нашого регіону пройдуть вибори.

 

Дата публікації: 
13.04.2017